Sitemizdeki eski filmlerin yenilenmesine başlanılmıştır.

Weather Wars: Fırtına Savaşları Türkçe Dublaj izlegoogle'de ara 22-11-2016

Fragman izle Ok-Ru


Fırtına Savaşları

Weather Wars: Fırtına Savaşları Türkçe Dublaj izle

Filmin Türü : +Bilim Kurgu, +Türkçe Dublaj Filmler, -2011, Filmler, Yabancı Filmler Yapım Yılı : Ülkesi : Süresi : Yönetmen : Oyuncular : IMDB Puanı : 3.2 Eklenme Tarihi : 15-03-2013 İzlenme Sayısı : 12728 kişi
Weather Wars: Fırtına Savaşları Türkçe Dublaj izle - Tek PartFilmin IMDB Puanı: 3.2/10 Filmin Sinemalar Puanı: 6.5/10 Hdfilmsitesi.com.tr Puanı: 5.9/10 Filmin Yapım Yılı - Ülke :2011 -ABD Filmin Gösterim Tarihi : - Filmin Yönetmeni: Todor Chapkanov Filmin Senaristi: Todor Chapkanov Başrol Oyuncuları: Jason London, Wes Brown, Erin Cahill Film Türü: Bilim Kurgu Film Süresi: - Filmin Özeti:ABD'de beklenmedik şekilde garip hava olayları yaşanmaya başlar. Bu olaylar karşısında kardeş olan iki bilim adamı da bu olayları araştırmaya başlar. Fakat olayları araştırmaya başladıklarında tüm kapılar babalarına çıkacaktır.. Çünkü bu babalarının eseridir ve babaları da intikam almak için ülkenin bazı noktalarına saldırmaktadır. İki kardeş babalarını durdurmak için mücadele edecektir.

Yorum Bölümü

kadir 22-11-2016  00:29

ABD’de beklenmedik şekilde garip hava olayları yaşanmaya başlar. Bu olaylar karşısında kardeş olan iki bilim adamı da bu olayları araştırmaya başlar. Fakat olayları araştırmaya başladıklarında tüm kapılar babalarına çıkacaktır.. Çünkü bu babalarının eseridir ve babaları da intikam almak için ülkenin bazı noktalarına saldırmaktadır. İki kardeş babalarını durdurmak için mücadele edecektir.
00
EBRU 21-07-2013  09:09

COK KÖTÜ FİLM İZLEMEYİN SAKIN
00

Benzer Filmler

Reklami kapat [x]
Weather Wars: Fırtına Savaşları Türkçe Dublaj izle, Full HD