Mahkeme kararıyla sitemiz kapatılmıştır. Bu nedenle yeni adresimizi www.hdfilmsitesi.com olarak değişmiştir.

Rahim – Womb Filmi izle ~ Türkçe Dublaj Tek Parça

Fragman izle Tek Parça OK
Rahim – Womb Filmi izle ~ Türkçe Dublaj Tek Parça
6.4
IMDB: 6.4/10 ( oy)
Yönetmen : Oyuncular : Filmin Türü : 2010 Filmleri, Dram-Romantik Filmler, Türkçe Dublaj Filmler Ülke: Yapım Yılı: Süresi : (Dakika) İzlenme Sayısı : 29740 kişi

Yorum Bölümü

  mete demiray 4 ay önce

  Unutmayın; ne tür bir şey olursa olsun, aklınıza gelebilecek her şeyin fazlası zarar getirir. Aşırılık bağımlılıktır. Buna aşk, sevgi dahil. Fazlası hastalıktır. Evren sürekli genleşmekte, doğa sürekli değişim içinde. Buna uymayanın yaşama şansı yok. Her ne olursa takılı kalırsan ayakta kalma şansın yok.
  Yok olmadan önce en fazla bir süre yerinde sayarsın, o kadar. Sakın aşka, sevgiye ket vurduğumu sanmayın. Sevin, sevilıin. Sadece normalin üzeri duygulara esir olmayın diyorum. Acısı çok derin olur yoksa, biliyorsunuz. Neyse, filmi seyredin ne dediğimi daha iyi anlayacaksınız.

  dusselyanlızlık 3 sene önce

  ses ve görüntü arasında fazla bir fark var hiç izlenmiyor

  Gamze 5 sene önce

  Matt Smith için izlediğim bir filmdi. Başı güzel gidiyord ama sonra filmin aşk filmi değil kadının çarpık ahlak anlayışıyla yaptığı bir saçmalık olduğunu aladım. Sanırım beklentimi karşılamadı.

  yildirim01 6 sene önce

  valla kim ne derse desin 10 numara bir film.. bilim kurgu + dram + aşk herşey var.. 10 üzerinden 8 veriyorum. mutlaka izleyin.. ayroca film’de sorunsuz calısıyor..

  gökhan 6 sene önce

  emek verilmiş yüklenmiş ama zaman kaybından öteye geçmez. hani sonu nereye varacak ha şimdi patlama zamanı diye beklersiniz ya işte filmin o bölümünü unutmuşlar.

  admin 6 sene önce

  Bir bozukluk yok arkadaşım bağlantından kaynaklanıyordur. Bi modemi resetle dns ayarlarını değiştir öyle dene.

  bimottt 6 sene önce

  admin partlarda bozukluk var iki tercihide denedim aynı yerlerde film donuyor

Spoiler Ekle