Mahkeme kararıyla sitemiz kapatılmıştır. Bu nedenle yeni adresimizi www.hdfilmsitesi.com olarak değişmiştir.

üst reklam
üst reklam

Onur ve Sadakat filmi izle – My Honor Was Loyalty 2016

Onur ve Sadakat filmi izle – My Honor Was Loyalty 2016
7.4
IMDB: 7.4/10 ( oy)
Yönetmen : Oyuncular : ,, Filmin Türü : 2016 Filmleri, Dram Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Türkçe Dublaj Filmler Ülke: italya Yapım Yılı: 2016 Süresi : 115 (Dakika) İzlenme Sayısı : 135295 kişi
Onur ve Sadakat türkçe dublaj izle film konusu: İkinci dünya savaşında Hitler'in yakın adamlarından olan Untersharführer, korku ve kaos ortamında bir karar vermesi gerekmektedir. Hitler'e olan sadakatiyle görevini mi yapmalı yoksa vicdanıın sesini dinleyip onurlu mu davranmalıdır... Hdfilmsitesi.com Onur ve Sadakat filmi izle filmini 1080p hd kalitede sunar... My Honor Was Loyalty 2016 iyi seyirler dileriz.
alt reklam
alt reklam
alt reklam
alt reklam

Yorum Bölümü

  ihsan 6 ay önce

  Film anlamayanlar için çok sıkıcı gelebilir ama aslında alman kültürü öyledir. Bir kere filmin ismi kesinlikle propaganda amaçlı. ‘Onur’ yerine ‘Gurur’ denmeliydi. Hangi onurlu insan kendisine bir taş atmamış ülkelere, insanlara, bebeklere, çocuklara gidip, katliam yapar, 400 yıl içinde yaşayan kendi halkını Yahudi diye gaz odalarında katleder? Bunları hiçbir onurlu insan yapmaz ama kibirli, gözü aç gururlu insanlar yapar. Utanmadan sonra da ‘vatan millet için’ mi diyorlar!!! Her dünya milletleri ülkelerini savaşlar ile kurmuşlardır, tamam da, bu Almanların özellikleri hiçbir millette bu şekilde olmamıştır.
  Sadakat konusu da yine aynı. Birçok canlı içinde köpekler ve insanlar da sadakat gösterme özelliklerine sahiptir. Köpek: iyi-kötü, doğru-yanlış, kutsal-mundar, adil-haksız gibi ayrımlar yapmaz ve sahibine sadıktır. İnsan ise kutsal özellikler ile sahibine, yani Allaha benzer surette yaratılmıştır ama gider tüm bu değerleri çiğneyip, kıçı boklu kendi gibi başka bir insana köpeklik yapıp onu da sadakat olarak nitelendirir. Bu ruh dünyamızda ve bilhassa Alman, Amerikan, İngiliz, İsrail vb. ülkelerin halkında şimdi çok daha fazla.

  Samet 1 sene önce

  Film 1080p olmasına rağmen görüntü berbat neden acep?

  Nihat 1 sene önce

  Çok güzel tavsiye ederim

Spoiler Ekle