Mahkeme kararıyla sitemiz kapatılmıştır. Bu nedenle yeni adresimizi www.hdfilmsitesi.com olarak değişmiştir.

Kızıl Canavar – Red Billabong 2016 Filmi izle

Kızıl Canavar – Red Billabong 2016 Filmi izle
4.1
IMDB: 4.1/10 ( oy)
Yönetmen : Oyuncular : ,, Filmin Türü : 2016 Filmleri, Aksiyon-Macera Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler Ülke: Avustralya Yapım Yılı: 2016 Süresi : 108 (Dakika) İzlenme Sayısı : 282876 kişi
Kızıl Canavar - Red Billabong 2016 Konusu: Avustralya'nın Outback kasabasında yaşayan iki kardeşin arkadaşları teker teker ortadan kaybolmaya başlar. Kardeşler bunun nedenini ararken ailelerine ait bazı sırları keşfederler. Şimdi iki kardeş peşlerindeki kızıl canavara karşı hayatta kalma mücadelesi verecektir...
Kızıl canavar filmi 2016 Avustralya yapımı olup, aksiyon, komedi ve korku türlerinde 25 ağustos 2016 tarihinde gösterime girmiştir.

Yorum Bölümü

    Kadir Yaman 5 ay önce

    Arkadaşım playerdeki reklamların bizimle ilgisi yok. Benim önerim Tek Parça Rapid , Mailru, Okru, Hdrap ve silinmemişse Hdv1 seçeneklerinden izleyiniz. Open, vidmoly, Stremango gibi seçeneklerde playerlerin kendi reklamları mevcut. Bu tüm sitelerde böyle.

    Ersan 5 ay önce

    Bu siteden filim izlemek dünyanın en zor işi her 8 dk bir reklam giriyor filim başa dönüyor kumar bahis reklamı şunu baştan birkere koysanız olmazmıydı kanser etti .

Spoiler Ekle