Mahkeme kararıyla sitemiz kapatılmıştır. Bu nedenle yeni adresimizi www.hdfilmsitesi.com olarak değişmiştir.

Hanna 2011 Filmi izle (TR-Altyazılı)

Hanna 2011 Filmi izle (TR-Altyazılı)
6.7
IMDB: 6.7/10 ( oy)
Yönetmen : Oyuncular : ,,, Filmin Türü : 2011 Filmleri, Aksiyon-Macera Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler Ülke: ABD Yapım Yılı: 2011 Süresi : 111 dk (Dakika) İzlenme Sayısı : 34099 kişi
Konusu: Hanna babasıyla birlikte gittikleri Firlandi'ya ormanlarında 10 yıl süren bir çalışmayla eğitilmiştir. Babası eski bir CIA ajanı olduğu için işin tüm inceliklerini babasından öğrenmiştir. Hanna 14 yaşına girdiğinde ise babasının öğretilerini kullanarak kendisine gösterilen ilk hedefi öldürmesi istenecektir. Fakat Hanna kurbanına her yaklaştıkça kafasındaki soru işaretleri de artmaya başlayacaktır.

Yorum Bölümü

  kadir 2 sene önce

  Güncellendi.

  Hanna babasıyla birlikte gittikleri Firlandi’ya ormanlarında 10 yıl süren bir çalışmayla eğitilmiştir. Babası eski bir CIA ajanı olduğu için işin tüm inceliklerini babasından öğrenmiştir. Hanna 14 yaşına girdiğinde ise babasının öğretilerini kullanarak kendisine gösterilen ilk hedefi öldürmesi istenecektir. Fakat Hanna kurbanına her yaklaştıkça kafasındaki soru işaretleri de artmaya başlayacaktır.

  fertekli 7 sene önce

  tamamen zaman kaybı.. 7,6 IMBD nasıl verilmiş hayret doğrusu!!!
  sinema çekimi olması ise ayrı bir sıkıntı…
  Ama yinede emeği geçenlere eşekkürler…

Spoiler Ekle