Mahkeme kararıyla sitemiz kapatılmıştır. Bu nedenle yeni adresimizi www.hdfilmsitesi.com olarak değişmiştir.

üst reklam
üst reklam

Dave Made a Maze izle 2017

Dave Made a Maze izle 2017
6.6
IMDB: 6.6/10 ( oy)
Yönetmen : Oyuncular : ,, Filmin Türü : 2017 Filmleri, Aksiyon-Macera Filmleri, Komedi Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler Ülke: ABD Yapım Yılı: 2017 Süresi : 80 dk (Dakika) İzlenme Sayısı : 71534 kişi
Dave Made a Maze izle konusu: Dave, güzel bir sevgilisi olan ancak başarısırız bir tiyatro sanatçısıdır. Birgün evinin oturma odasına kaleyi andıran labirent inşa eder. Dışardan küçük ama içerden büyük olan bu labirentin içinde kaybolur. Dave'i kurtarmak isteyen sevgilisi ve bir grup arkadaşıda labirentin içine girince macera başlar...
Dave Made a Maze filmi, 2017 Abd yapımıdır. Macera, komedi ve korku türünde, 18 ağustos 2017 tarihinde gösterime girmiştir. Bill Watterson'un yönetmen koltuğunda oturduğu filmin, başrollerini Kirsten Vangsness, John Hennigan, James Urbaniak paylaşmıştır.
alt reklam
alt reklam
alt reklam
alt reklam

Yorum Bölümü

    halimharap33 10 ay önce

    Kan ve şiddetin olmadığı özgün, eğlenceli, farklı, komik bir korku filmi. Konusu çok ilginç. Kesinlikle yaratıcı ve çılgın bir ekibin eseri olduğu belli. Tonlarca koli kutusuyla oluşturulan atmosfer basit görünse de, içine girdiğinizde sürüklenip gidiyorsunuz.

    Konu: Sanatçı ‘Asabi Dave’, evinin oturma odasında, karton kutulardan ( içinde yaratıkların ve bubi tuzaklarının olduğu) devasa sihirli bir labirent oluşturur. Ancak Dave bu labirentte kaybolur. Eve gelen kız arkadaşı Annie onu kurtarmak için arkadaşlarından oluşan bir ekiple ( üstelik Dave’nin uyarılarına rağmen) mukavva formun içine girerler. Piramitlerin dehlizlerini andıran Labirentin içi …dışından çok daha büyüktür.

    Çocuk yönünüze de hitap eden tuhaf, eğlenceli, değişik…Yılın en ilginç filmi. 8/10

Spoiler Ekle