Mahkeme kararıyla sitemiz kapatılmıştır. Bu nedenle yeni adresimizi www.hdfilmsitesi.com olarak değişmiştir.

üst reklam
üst reklam

Çiçekçideki Gizem Filmi izle

Çiçekçideki Gizem Filmi izle
6.5
IMDB: 6.5/10 ( oy)
Yönetmen : Oyuncular : ,, Filmin Türü : 2016 Filmleri, Dram-Romantik Filmler, Gizem Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler Ülke: ABD Yapım Yılı: 2016 Süresi : 82 dk. (Dakika) İzlenme Sayısı : 65619 kişi
Çiçekçideki Gizem 2016 Gizem-romantik Filmini Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz
Çiçekçideki Gizem film konusu: İyi bir avukat olan Abby Knight, doğup büyüdüğü kasabaya geri döner. Burada ek iş olacak çiçekçi dükkanı açmaya karar verir. Tüm hazırlıklar tamamlanmış, çiçekci dükkanının açılış günü gelip çatmıştır. Abby, açılışa giderken, bir cinayet mahalinden kaçmaya çalışan bir suçlu arabasını hurdaya çevirir. Bu olay Abby'nin kafasında bir takım soruların canlanmasına neden olur ve bu dönemde tanıştığı Barmen, Abby'nin sorularının artmasına sebep olur..
2017 Abd yapımı olan filmin, orjinal adı Flower Shop Mystery: Mum's the Word olup, dram, romantik ve gizem türünde, 17 ocak 2016 tarihinde, Tv filmi olarak gösterime girmiştir. Yönetmen Bradley Walsh imzalı filmin, senaryosunu Gary Goldstein yazmıştır. Filmin başrollerinde Brooke Shields, Brennan Elliott, Beau Bridges gibi oyuncular yer alıyor.
alt reklam
alt reklam
alt reklam
alt reklam

Yorum Bölümü

    Kubilay 10 ay önce

    Film vasat. Brooke Shields kadına benzemiyor diyordum. Meğer hermafroditmiş çocuğu var deniyor plastik makyajla erkeği bile hamile şekline sokuyorlar. Ben inanmıyorum kadın değil. Testiküler feminizasyonmuş. Tıp fakültelerinde örnek verilir konu anlatılırken Türkiye den Demet Akalın aynı durumda.

Spoiler Ekle