Mahkeme kararıyla sitemiz kapatılmıştır. Bu nedenle yeni adresimizi www.hdfilmsitesi.com olarak değişmiştir.

üst reklam
üst reklam

Bezm-i Ezel 2017 Yerli Filmini Tek parça Hd Sansürsüz izle

Bezm-i Ezel 2017 Yerli Filmini Tek parça Hd Sansürsüz izle
4.3
IMDB: 4.3/10 ( 15 oy)
Yönetmen : Oyuncular : ,,, Filmin Türü : +Korku, -2017, Yerli Filmler Ülke: Türkiye Yapım Yılı: 2017 Süresi : 83 (Dakika) İzlenme Sayısı : 22767 kişi
Bezm-i Ezel Konusu: Hristiyan olan Yasemin ile müslülam olan Mustafa, farklı dinlerden olmasına rağmen beraber olmayı başarmışlardır. Sakin giden hayatları Yasemin'in sürekli kabuslar ve paranormal olaylar görmesi sonucu altüst olur. Bu duruma çare arayan Yasemin, Mansur Hoca'nın kapısını çalar. Mansur Hoca, Yasemin'in babası İshak'ın bir sırrından dolayı cinlerin Yasemin'e musallat olduğunu keşfeder. Yasemin, hayatta kalmak için mücadele verirken, Mansur Hoca'da İshak'ın sırrını çözmek için mücadele verecektir. Bezm-i Ezel 2017 Türkiye yapımı olup, korku türünde 21 temmuz 2017 tarihinde vizyona girmiştir. Rabbimizin tüm yarattığı varlıkları toplayıp söz aldığı aleme Bezm-i Ezel denilmektedir.
alt reklam
alt reklam
alt reklam
alt reklam

Yorum Bölümü

    bulent 2 ay önce

    çook saçmaa mahalleden bir kaç kişi çıkıp film yapmaya çalışmışlar

    serhat 2 ay önce

    bukadar da kötü bi filim görmedim oyuncular berbat konuyu biyere baglamadan atlamaları çok kötü nasıl bir filim yaptınız hemşerim siz korku degil komedi çekin.ekleyene teşekkürler..

Spoiler Ekle