Mahkeme kararıyla sitemiz kapatılmıştır. Bu nedenle yeni adresimizi www.hdfilmsitesi.com olarak değişmiştir.

Aydaki Son Adam izle | Türkçe Dublaj 2014

Aydaki Son Adam izle | Türkçe Dublaj 2014
7.4
IMDB: 7.4/10 ( oy)
Yönetmen : Oyuncular : ,, Filmin Türü : 2016 Filmleri, Belgesel Filmler, Biyografi Tarih Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Türkçe Dublaj Filmler Ülke: ingiltere Yapım Yılı: 2016 Süresi : 95 (Dakika) İzlenme Sayısı : 127827 kişi
Aydaki son adam türkçe dublaj izle konusu: Aya ilk ayak basan kişi hepinizin bildiği gibi Neil Armstrong peki son ayak basan kişi kim? Nasada görevli aya son giden Astronot Gene Cernan, kendisinin ve arkadaşlarının yaşadıklarını anlatıyor. Belgesel biyografi türünde ki film 2014 yapımı olmasına rağmen sinemalarda gösterime 2016 yılında girmiştir.The Last Man on the Moon adıylada bilinen film gerçek hikayeden sinemaya aktarıldı. Aydaki son adam izle filmini 1080p izleyebilirsiniz iyi seyirler.

Yorum Bölümü

    Hayat 1 sene önce

    Bu dünyaya bir de bu pencereden bakın. Büyük dünyada büyük mesele ettiğimiz şeyler de dahil her şey önemsiz ve küçük kalıyor bu pencerede.Bu belgeseli izleyenlere tavsiyem Sihirli Sayılar filmini de izleyin mutlaka.İkisi bir pazılın yan yana geldiğinde anlamlı bir bütün ifade eden iki parçası gibi,bakış açınızı genişletiyor.

    İsim 1 sene önce

    Film hakkındaki yorumunuz..

Spoiler Ekle