Mahkeme kararıyla sitemiz kapatılmıştır. Bu nedenle yeni adresimizi www.hdfilmsitesi.com olarak değişmiştir.

üst reklam
üst reklam

Atamızı Saygıyla Anıyoruz – 10 Kasım 2011

Atamızı Saygıyla Anıyoruz – 10 Kasım 2011
IMDB: /10 ( oy)
Yönetmen : Oyuncular : Filmin Türü : Yabancı Filmler Ülke: Yapım Yılı: Süresi : (Dakika) İzlenme Sayısı : 18270 kişi
alt reklam
alt reklam
alt reklam
alt reklam

Yorum Bölümü

  devrim 3 sene önce

  mekanın cennet olsun ey büyük insan peygamber efendimiz şefaatcin olsun komşusu olasın inşallah 🙂

  Musti 6 sene önce

  Ben hep derim ki, Atatürk bu ülkede siyaset ve partilerüstüdür.Atatürk ülkenin kurucusudur.Onun yaşam tarzını ya da ülkesi için önerdiklerini beğenin ya da beğenmeyin ama ona hakaret etme hakkını sie vermemeli bu. Hiç bir amerikalı George Washington’u Lincoln’ü tartışmaz çünkü onu tarihi yerine koyup saygı duyar ve yoluna bakar. Atatürkü gerçekten anlayabilseydik bizde bugün öyşe yapıyor olurduk ama görünen o ki epeyce bir kitle tatürkten ve yaptıklarından ve yapmayı düşlediklerinden rahatsız.Bence Atatürk’ü değil kendinizi konrtol edin ve sorgulayın.Adam öleli seneler olmuş.Anıtkabirde okuduğu 4000 civarı kitabı gördükten sonra ben kendisine bir aydın kişi olarak bile saygı duyulması gerektiğine kani oldum.Atatürkçü olmak şart değil ama bu topraklardan böyle bir değer çıktığı için en azından saygı duymak gereklidir diye düşünüyorum bu satırların hemen ardından da site sayesinde Veda filmini izleyeceğim.Aslen sosyalizme yakın düşüncede olsam da Mustafa Kemal’i yukarıda bir yere koyarım ve ona saygı duyar yaptıklarını düşünsel anlamda anlayabilecek liderleri de beklerim açıkçası.bana göre halen gelebilmiş değil.

  jeanvaljean 7 sene önce

  tebrikler güzeş şekilde andığınız icin ve arkadaşın dediği gibi Atamizla ilgili yapilan kurtuluş ve cumhuriyet filmlerini , mustafa ve sari zeybek belgeselleri yakışır buraya.

  Aprakings 7 sene önce

  Atatürk’e Özel Bu Güne Kadar Ki Bütün Atatatürk ile ilgili filmleri paylaşır mısınız?

  mstrthcr 7 sene önce

  Atamızı saygıyla ve rahmetle anıyoruz.O’nu tartışabilecek kişiler”Ben bu ülke için neler yaptım?” sorusunu kendine sormalı sonra konuşacak bir söz buluyorsa konuşmalı.

  jacks 7 sene önce

  tebrikler hdfilmsitesi kaliteli bir site heryönüyle kendini gösteriyor

  Koray 7 sene önce

  🙂

  Cheod 7 sene önce

  Ülkemizin Kurucusu, Büyük önder Büyük Komutan Mustafa Kemal Atatürk’ü, 10 Kasım 1938 günü saat dokuzu beş geçe yitirdik. Onu yitirişimizin üstünden tam 73 yıl geçti. Onu her yıl her 10 Kasım’da daha fazla özledik, her yıl 10 Kasım’da daha fazla özlüyoruz. İlkelerine bağlılığımız her geçen 10 Kasım daha da artıyor. Evet, yine bir 10 Kasım günü ve biz yine buradayız. Büyük önderimizi Büyük Komutanı Saygıyla Anıyoruz.

Spoiler Ekle