Mahkeme kararıyla sitemiz kapatılmıştır. Bu nedenle yeni adresimizi www.hdfilmsitesi.com olarak değişmiştir.

üst reklam
üst reklam

Asteriks Ve Oburiks Sezar’a Karşı izle / Tek Parça FuLL

Asteriks Ve Oburiks Sezar’a Karşı izle / Tek Parça FuLL
5.5
IMDB: 5.5/10 ( oy)
Yönetmen : Oyuncular : Filmin Türü : -2005 ve Öncesi, Aksiyon-Macera Filmleri, Boxset Filmler, Komedi Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler Ülke: Yapım Yılı: Süresi : (Dakika) İzlenme Sayısı : 33018 kişi
Asteriks Ve Oburiks Sezara KarşıDiğer Adı - Astérix et Obélix contre César IMDb.Com Puanı - 5.5/10 Sinemalar.Com Puanı - 7.1/10 hdfilmsitesi.com Puanı - 6.5/10 Yapım Yılı - Ülke - 1999 - Fransa Gösterim Tarihi - 20 Ocak 2000 Tür - Aile, Komedi, Macera Yönetmen: Claude Zidi Senaryo : Claude Zidi, Gérard Lauzier Başroller: Christian Clavier, Gérard Depardieu ve Roberto Benigni Süre - 104 Dakika Filmin Özeti - M.Ö 50 Yıllarında Romalılar küçük bir Galya köyünün dışında tüm ülkeyi ele geçirmiştir. Bu köy, küçücük fakat çok güçlü bir köydür. Büyücüleri Büyüfiks'in iksiri, şefleri Toptoriks'in kudret ve şefkati, bebekken iksir kazanına düşen Oburiks'in acı kuvveti ve temiz kalbi ve tabii ki Asteriks'in bükülmez bileği sayesinde Sezar'ın keyfini kaçırırlar. Aslında Sezar'ın yakın dostları arasında da o fark etmese de Roma'nın inanılmaz gücünü elde etmeye çalışan ve ileride keyif kaçıracak olanlar vardır... Vali Yakaryus her ne kadar Sezar'ın güvendiği adamlarından biri olsa da asıl amacı büyülü iksiri ele geçirerek hem küçük Galya köyünü hem de Sezar'ı devirmektir.
alt reklam
alt reklam
alt reklam
alt reklam

Yorum Bölümü

  admin 6 sene önce

  Bir sorun yok açılıyor başka tarayıcı ile deneyiniz gene açılmazsa Cclaner ile tüm geçmişi temizleyiniz.

  Hüseyin 6 sene önce

  Otomatik geçişde arıza var hiç açılmıyor partlı sistemi açıyor

  İbrahim Saruhan 6 sene önce

  Müthiş eğlenceli. Film izlemeyi seven insanların zevk alacağı film tarzı. Hoş. İyi eğlenceler. Paylaşım için teşekkürler.

Spoiler Ekle